Agjencia Zhurnal.mk.

Mankenda vendos për të ardhmen e tij

Futbollisti i Prishtinës, Gauthier Mankenda transferohet në Turqi.

Gauthier Mankenda është largimi i radhës nga skuadra e kryeqytetit.

Kanal10 mëson se futbollisti ka vendosur të largohet nga kryeqyteti për të vazhduar karrierën në shtetin e Turqisë.

Për Mankendën interesim kishin shprehur edhe disa nga skuadrat e Superligës.

Related posts

Bytyqi – Smith: Mbretëria e Bashkuar dhe Maqedonia e Veriut kanë marrëdhënie të shkëlqyera ekonomike dhe potencial të madh për zhvillim

D V

Anulohet seanca e Komisionit të Kuvendit për çështje ekonomike për ligjet për projekte strategjike në energjetikë

D V

Pagesa e kontributeve shumë e lartë, duhet të ketë tolerancë për gazetarët!

I.A

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy