Agjencia Zhurnal.mk.

Manastirliu: Më shumë se 1 milion e 90 mijë vaksinime në Shqipëri

Më shumë se 1 milion e 90 mijë vaksinime janë kryer që prej fillimit të këtij procesi në Shqipëri. Lajmi është bërë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se vetëm me anë të vaksinimit mund të frenojmë përhapjen e covid-19.

 

“Vaksinim Vaksinim Vaksinim/ Më shumë se 1 milion e 90 mijë vaksinime janë kryer që prej fillimit të këtij procesi jetik Vetëm përmes vaksinimit mund të frenojmë përhapjen e #Covid19, duke mbrojtur veten dhe njerëzit e dashur. ***Vaksinimi me njësitë e lëvizshme në Sukth të Durrësit. #VaksinimiShpëtonJetë #ShqipëriaBuzëqesh” shkruan Manastirliu.

Vaksinim 🧪 Vaksinim🧪 VaksinimMë shumë se 13 mijë qytetarë u vaksinuan sot, ndërsa janë 1,095,453 vaksinime të kryera…

Posted by Ogerta Manastirliu on Wednesday, July 21, 2021

Related posts

Helmimi në Krujë/ ISHP zbulon rezultatet e analizave: Kemi të bëjmë me epidemi hidrike. Ja bakteri i konstatuar në ujë

D V

Manastirliu: Deri në fund të vitit vijnë edhe 1.3 milion vaksina kundër COVID-19 në Shqipëri

D V

Shqipëri: 13-vjeçarja u shfrytëzua për prostitucion nga policët – qendrat e rehabilitimit nuk e pranuan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More