Agjencia Zhurnal.mk.

Man United kërkon Costan si zëvendësues të De Geas

Manchester United janë në kërkim të një portieri.

Kjo ka bërë që ata të shohin opsionet e tyre për portën.

 

Sipas raportimit të ‘Metro’, United janë në kërkim të një zëvendësuesi për David De Geas, dhe Diogog Costa sipas tyre është i duhuri.

Costa është portieri i Portos dhe ka një klauzolë prej 25 milionë eurove.

Related posts

Formacionet e mundshme: Milan – Liverpool

Z.H

Tifozët vërejnë reagimin qesharak të Phil Foden ndaj veprimeve të Diego Simeones

D V

Derisa po festonte me bashkëlojtarët – Fernandes godet sigurimin që tentoi t’i rikthente në fushë pas golit ndaj Chelseat

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More