Agjencia Zhurnal.mk.

Man City gati të bëjnë lëvizjen për Leao – flitet për shumë të madhe parash

Manchester City janë gati të ‘vjedhin’ yllin e Milan, Rafael Leao.

 

Leao, anësori më i mirë në kampionatin elitar të futbollit italian, mund të largohet nga Milan gjatë verës tjetër.

Portugezi ka përfunduar në radarin e Manchester City dhe sipas raportimeve të fundit, anglezët mund të bëjnë një lëvizje për të.

‘Manchester Evening News’ raporton se ‘Citizens’ janë gati të fusin shumë para në lojë për kartonin e lojtarit.

23-vjeçari është në fundin e kontratës së tij me Milan. ‘Rossoneri’ e kanë prioritet rinovimin me të, por duhet t’i përmirësojnë pagën.

Mbetet të shihet se cili do të jetë fati i Leao.

Related posts

Kush me kë mund të luajë në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve: Kalkulohen gjasat më të mëdha për shortin

D V

Wijnaldum ka vendosur të largohet nga PSG

Lea Muslija

Përfundoi me sukses Turneu Ndërkombëtar i Volejbollit në Rërë i organizuar nga Universiteti i Tetovës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More