Agjencia Zhurnal.mk.

Mamaja e Margot Robbie, 65-vjeç qenka po aq fiksuese sa e bija!

Margot Robbie e ktheu tapetin e kuq në një vend të adhurueshëm teksa pozonte krah të ëmës. Gjatë promovimit të filmit të saj Babylon, në Los Angeles Robbie u shfaq teksa pozonte krah të ëmës Sarie Kessler.

Mamaja e Margot Robbie, 65-vjeç qenka po aq fiksuese sa e bija!

Ngjashmëria mes të dyjave ishte gati-gati e frikshme. Jo vetëm që dukeshin si binjake nga tiparet, buzëqeshja, shikimi, etj, por kishin dhe të njëjtin stil.

Mamaja e Margot Robbie, 65-vjeç qenka po aq fiksuese sa e bija!

Të dyja të veshura me fustane të zeza, në prerje të ndryshme. Sigurisht Margot s’mund të mos dukej seksi e veshur me Alaïa e ndërsa e ëma shumëëë elegante me një fustan të zi gjer në fund të këmbëve me detaje vetëm tek shpatullat. 

Mamaja e Margot Robbie, 65-vjeç qenka po aq fiksuese sa e bija!

65-vjeçarja dukej një yll krah aktores që ishte në fakt versioni i saj 32-vjeçar.

Mamaja e Margot Robbie, 65-vjeç qenka po aq fiksuese sa e bija!

Related posts

Rita Ora merr vëmendjen me interpretimin dhe paraqitjen e saj në eventin “Business of Fashion Voices”

D V

“Ndale kamerën, nënën…”, momenti kur Blero flet në gjumë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

D V

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

D V