Agjencia Zhurnal.mk.

Malisheva zyrtarizon dy futbollistë, njëri vjen nga Llapi e tjetri nga Drenica

Sot janë prezantuar dy transfere të reja te kjo skuadër, shkruan Gazeta Olle.

Bëhet fjalë për Muhamet Hysenin i cili vjen nga Llapi dhe Genteit Ulluri nga Drenica.

Njoftimi i plotë nga Malisheva:

Konfirmohen nēnshkrimet e radhēs…
Muhamet Hyseni i cili vjen nga KF Llapi dhe Gentrit Ulluri nga KF Drenica.

Po ashtu me klubin vazhdon kontratën portieri Albion Berisha.

Mirësevini Djemē! /Gazeta Olle/

Related posts

Jakimovski: Shumicës i duhen vetëm edhe dy deputetë për ndryshimet kushtetuese

Z.H

Energji elektrike për 5.500 amvisëri nga centrali i ri diellor në Amzabegovë

Z.H

Qendra për punë sociale tani me zyre të re në Çair

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More