Agjencia Zhurnal.mk.

Malisheva gjunjëzon kazakët

Skuadra e Malishevës nën drejtimin e kryetrajnerit Arsim Thaçi shënuan fitore në miqësore, me rezultat 2:1 nda FC Kyzylzhar nga Kazakistani.

Miqësore e mirëseardhur për të dy ekipet për të pa formën e tyre në prag të pjesës së dytë të kampionatit.

Për Malishevën shënuan Mërgim Pefqeli dhe Hasan Hyseni.

Futbollistët e Malishevës treguan lojë shumë të mirë ndaj rivalit.

Related posts

Ahmeti: 28 Nëntorët e kombit kanë qenë çastet që kanë vulosur përjetësinë tonë kombëtare

Xh M

Raporti i ESHR-së është edhe një konfirmim për punë të suksesshme dhe transparente

Xh M

Dy gëzime të mëdha në dy ditë për kapitenin e Ballkanit, Edvin Kuc: Kualifikimi i ekipit në fazën e grupeve dhe lindja e djalit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More