Agjencia Zhurnal.mk.

Malisheva e filloi shkëlqyeshëm kampionatin, Hyseni: Ne presim që të jemi lartë në tabelë

Në një bisedë me Gazeta “Sheshi”, Hyseni ka thënë se ka për synim kryesor t’i ndihmojë ekipit për t’u paraqitur sa më mirë.

“Kemi filluar shumë mirë sezonin e ri dhe shpresojmë që të vazhdojmë kështu. Ne presim që të jemi sa më lartë në tabelë”, u shpreh ai.

Sulmuesi tutje është shprehur se Malisheva do të bëjnë lojë të mirë këtë sezon dhe do të vazhdojnë ashtu siç e kanë nisur.

“Tifozët shpresoj që t’i bëjmë krenarë me rezultate dhe lojë të mira siç kemi filluar”, ka thënë ai.

20 vjeçari ishte pjesë e KF Llapit për 3 vite, ku edhe fitoi Kupën e Kosovës.

Related posts

Nga 34 vendvotime të numëruara në Gostivar prin Arben Taravari i cili paralajmëroi fitoren

D V

Trençevska: Zhvillimi i sipërmarrësisë sociale ka rëndësi kyçe në shoqëri

Z.H

Dizajn i bukur dhe unik, Dukagjini bëhet me autobus të personalizuar

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More