Agjencia Zhurnal.mk.

Malisheva aranzhon miqësore me skuadrën e Ligës së Parë

Malisheva ka aranzhuar ndeshje miqësore me skuadrën e Ligës së Parë, Rahovecin, shkruan Gazeta Olle.

Takimi do të zhvillohet sot (e shtune), me fillim nga ora 16:00, në stadiumin “Liman Gegaj”.

Mund të jetë një imazh i teksti

Të dy ekipet e kanë nisur për mrekulli edicionin e ri në futbollin kosovar.

Malisheva në dy ndeshjet e para ka arritur një fitore dhe një barazim, duke u renditur e para në tabelën e Superligës.

Në anën tjetër, Rahoveci e ka fituar ndeshjen e parë në Grupin A të Ligës së Parë.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

Analizë/ Sindikatat e mbështetën Qeverinë për muri, të gjithë në protesta

Z.H

EUROSTAT: Maqedonia e Veriut më e lira në rajon

Xh M

Ndërron jetë gruaja që u godit në vizëbardha nga vetura në Kumanovë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More