Agjencia Zhurnal.mk.

Makinë 70mijë EURO? Arben Ahmetaj përgënjeshtron ‘zemrat e zjarrta’: Lajm qorr e thuthuq kur ngatërron Bentley me Hyundai…

ZëvendësKryeministri Arben Ahmetaj ka publikuar mbrëmjen e sotme disa foto në facebook ku përgënjeshtron një lajm të rremë që ka qarkulluar në mediat sociale ditën e sotme. Ahmetaj ka publikuar dy automjete të ndryshme, një ‘Bentley’ luksoze për të cilën ai është akuzuar se posedon dhe një “Hyundai Genesis” që ai në të vërtetë ka dhe përdor.

 

“Kush e gjen dot ndryshimin mes një Hyundai Genesis 28 mijë dollarë dhe një Bentley 270 mijë euro?  Ta kuptojnë zemrat e zjarrta që dhe njëherë tjetër shpërndanë një lajm qorr e thuthuq ”– shkruan Ahmetaj.

Kush e gjen dot ndryshimin mes një Hyundai Genesis 28 mijë dollarë dhe një Bentley 270 mijë euro? 😂🙈Ta kuptojnë zemrat e zjarrta që dhe njëherë tjetër shpërndanë një lajm qorr e thuthuq ✌️

Posted by Arben Ahmetaj on Tuesday, October 26, 2021

Related posts

Nis puna për projektin e rrugëve në Veri, Rama publikon pamjet

D V

Vendi në “pushtetin” e zjarreve, Peleshi: Aktualisht 8 vatra aktive, situata më kritike në Karaburun e Përmet

D V

‘I dyshimtë’, Twitter i kufizon veprimtarinë Lulzim Bashës në llogarinë e tij

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More