Agjencia Zhurnal.mk.

Makina përplas një vajzë të re në qytetin e Durrësit

Një vajzë e re në Durrës u plagos sonte pasi ndërsa ecte në rrugë u përplas nga një makinë, raporton noa.al.

 

Ngjarja ndodhi rreth orës 18:30, në lagjen nr. 8 Durrës, kur një automjet me drejtuese shtetasen A. T., 36 vjeçe, ka përplasur këmbësoren shtetasen S. H., 18 vjeçe.

Policia tha se vajza u dërgua në spital fhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. Policia nuk tha nëse e dyshuara është ndaluar.

Related posts

Nga Libia në Shqipëri/ Kapen 2275 ton naftë kontrabandë në Portin e Durrësit

Xh M

Po transportonte 17 emigrantë të paligjshëm/ Arrestohet 35 vjeçari në Qafë Botë

Xh M

Një i vrarë nga të shtënat me armë në autostradën Tiranë-Durrës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More