Agjencia Zhurnal.mk.

Makina përplas motoçikletën, 64-vjeçari në gjendje kritike

Aksident në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, tek kryqëzimi Gjadrit një makine ka përplasur një motoçiklet.

Për pasojë është plagosur rëndë drejtuesi i motoçikletës Zef Paloka 64 vjeç i cili fillimisht është transportuar për në spitalin e Lezhës, dhe më pas e kanë dërguar drejt spitalit të Traumës si pasoje e plagëve të rënda që ka marrë.

Related posts

U përfshi në trafik droge, përjashtohet nga Policia e Shtetit kryekomisar, Stiljan Pasho

Xh M

Akzuat për koncesionin e Sterilizimit-Ilir Beqaj paraqitet në SPAK në zbatim të masave ndaluese

Xh M

DASH : Shqipëria vazhdoi mbështetjen e fortë të përpjekjeve ndërkombëtare kundër terrorizmit 

Xh M