Agjencia Zhurnal.mk.

Makina përplas këmbësoren në Vlorë

Rreth orës 07:40, në bulevardin “Ismail Qemali”, në afërsi të poliklinikës, shtetasi E. K., 40 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasen E. A., rreth 60 vjeçe, këmbësore në rrugë, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.

Related posts

Ulet numri i nxënësve në klasa të para, ja sa fëmijë më pak janë regjistruar këtë vit

Xh M

Mosmarrëveshje për drunjtë, vritet me kallashnikov një 55 vjeçar

Xh M

Shqipëria e shtata në botë për kultivimin e kanabisit, Braimllari: E qartë pse amnistia fiskale po propagandohet nga Rilindja

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More