Agjencia Zhurnal.mk.

Makina godet një vajzë, merr lëndime trupore

Policia e Kosova ka njoftuar se në Fshatin Tortinë të Lipjanit është raportuar se një aksident trafiku ka ndodhur në mes të një veture dhe viktimës këmbësore.

 

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar viktima të cilës i është ofruar tretman mjekësor.

Lidhur me rastin janë njoftuar kompetentët ku me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Policia/.

Related posts

Tërmkolli-presidentes: S’bëhet politikë korridoreve të OKB’së, s’jemi në vitet e 90-ta

Lea Muslija

Katër komunat në Kosovë ku të miturit më së shumti përdorin substanca narkotike

D V

Këto janë masat e reja anti-Kovid që pritet të hynë në fuqi nga data 13 shtator në Kosovë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More