Agjencia Zhurnal.mk.

Majk publikon një pjesë të këngës së re e cila pritet të titullohet ‘Jeto’

Reperi i njohur shqiptar, Majk, siç duket ka filluar punën për projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti me anë të një postimi në Instagram.

 

Ai publikoi një pjesë të shkurtër të këngës e cila pritet të titullohet ‘Jeto’.

https://www.instagram.com/reel/CilDlmpDEUL/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d2eb904e-6200-4929-b941-ccc83091157e

Ndryshe projekti i fundit i këngëtarit ishte në bashkëpunim me Anxhelo Kocin dhe titullohet ‘My cherie’.

Related posts

E quajtën njëri-tjetrin “vëlla e motër”, por duket se ka diçka më shumë – Fifi dhe Graniti thonë se po lind diçka mes tyre në BBV

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

Ana Kabashi duket e mrekullueshme në veshje tradicionale shqiptare

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More