Agjencia Zhurnal.mk.

Majk dhe Dafina publikojnë “Më fal”

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar prej ditësh, Dafina Zeqiri dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

 

“Më fal” mban titullin kënga e re, që ka bërë për herë të parë bashkë reperin me këngëtaren.

Kënga është e zhanrit R&B, dhe është punuar nga vet Dafina dhe Majku në Big deal Records.

Dafina Zeqiri dhe Majk (Foto: Dafina Zeqiri/Instagram)

Ndërkohë për vargjet e tekstit janë kujdesur reperët Majk dhe Elinel.

“Më fal” vjen e shoqëruar edhe me një klip, i cili i përshtatet mjaft mirë tematikës së këngës.

Xhirimet e klipit janë kryer në Prishtinë nga produksioni Sekuencë Studio.

https://youtu.be/c6f6S3BA8Fw

Related posts

Dafina është ribashkuar me vajzën e saj pasi e ka marrë kujdestarinë

D V

Publikohet videoja ku shfaqen Kate Middleton dhe princi William duke ngushëlluar djalin e tyre pas humbjes së Anglisë

D V

Aurela publikon këngën “Çupa nga Vlora” me një videoklip veror

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More