Agjencia Zhurnal.mk.

Lyrical Son shfaqet i buzëqeshur pranë vajzave për Kurban Bajram

Reperi ka uruar Festën e Bajramit në Instagram.

 

Lyrical Son është një nga reperët më të talentuar shqiptar, i cili numëron hite në repertorin e tij.

Reperi herë pas here është aktiv në rrjete sociale kurse shumica e postimeve i dedikohet familjes së tij të bukur.

Së fundmi në llogarinë Instagram bashkëshortja e reperit, Gresa, ka zgjedhur të urojë Festën e Bajramit teksa edhe ndau disa çaste të Lyrical Son me vajzat.

Ato dukeshin plot stil dhe të rregulluara bukur ndërsa ishin veshur mjaft bukur me fustane të kombinuara blu e ndezur.

Related posts

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

D V

Luana ka tërheqë vëmendje me linjat trupore në bikini blu

R Zh

Jennifer Aniston vihet në siklet, befasohet nga pyetja e drejtueses së emisionit “This Morning”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More