Agjencia Zhurnal.mk.

“Lumturia është mbi të gjitha”, Lulja e publikon këtë fotografi të bukur në krahët e burrit të saj

Meda dhe Lulja janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja me postime të shumta në rrjete sociale, në shumë aspekte kalojnë në lajm.

Me një përkushtim të madh që kanë tek publiku, në çdo moment janë të ndjekur për veprimet që bëjnë, përcjell ORAinfo.

Pasi që njihen për stilin e veçantë, kudo që janë dallohet me përzgjedhjen që bëjnë.

Lulja se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet shumë e lumtur në krahët e burrit të saj, Medës.

“Lumturia është mbi të gjitha”, ka qenë përshkrimi që Lulja i ka bërë kësaj fotografie.

Çifti në këtë imazh po duken të lumtur pranë njëri-tjetrit, nërsa vëmendjen e merr Meda, i cili pa mjekërr po duket me i ri në pamje.

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky