Agjencia Zhurnal.mk.

Luis Enrique studion Italinë para sfidës gjysmëfinale

Trajneri i Spanjës Luis Enrique ka publikuar një fotografi duke monitoruar se si luan kundërshtari i radhës i tyre Italia në përballjen e fundit që kishte kundër Belgjikës në çerekfinale.

 

‘Duke u përgatitur sa më mirë”, ka shkruar ai.

Enrique dhe Spanja e tij do të luajnë pas dy dite ndeshjen gjysmëfinale kundër Kombëtares së Italisë në stadiumin ‘Wembley’ në kuadër të Kampionatit Evropian “EURO 2020”.

Dy ekipet kanë kaluar në një fazë mjaft pozitive të rezultateve dhe ku mëtojnë kalimin në finale.

Related posts

Nesër dhe pasnesër testet mjekësore të Giroud në Milano

Z H

Zbulohet pse dështoi kalimi i Mbappes te Real Madrid

Z H

Tyson Fury – Deontay Wilder: Sa shumë do të fitojnë dy boksierët e peshave të rënda

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More