Agjencia Zhurnal.mk.

Luana Vjollca shfaqet provokuese nga pushimet në jug të Shqipërisë

Moderatoja shqiptare, Luana Vjollca është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Ajo është një nga personazhet shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale, vetëm në Instagram, Luana numëron mbi dy milionë ndjekës.

Prezantuesja në media sociale dokumenton angazhimet e shumta profesionale, por edhe ndan momente edhe nga pushimet.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Së fundmi bukuroshja ka zbuluar se ndodhet në jug të Shqipërisë, nga ku nuk ka hezituar të shfaqet provokuese teksa shijon një udhëtim me anije.

31-vjeçarja u shfaq tejet joshëse, teksa theksoj linjat në bikini me print dhe makijazh minimal.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

“Nuk vihet në jug veç për punë, Shqipëri dashni, edhe diellin e ke më të bukur”, ka shkruar Luana në disa postime nga bregdeti.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ndryshe, Luana shumë shpejt do ta shohim në një program të ri televiziv, përgatitjet për të cilin janë drejt finalizimit.

Moderatoja në shtator do të rikthehet me reality show-n “Love Island”.

Foto: Luana Vjollca/Instagram
Foto: Luana Vjollca/Instagram

Related posts

Dua Lipa duket e mahnitshme ndërsa shijon një shëtitje në qytetin e New Yorkut

D V

Taylor Swift shpallet artistja më e dëgjuar e vitit në Spotify me mbi 26 miliardë transmetime

D V

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

D V