Agjencia Zhurnal.mk.

Luana Vjollca pa grim: Do të habiteni me pamjen e saj

Luana Vjollca është komentuar shpesh herë për bukurin e saj dhe ka pasur disa herë aludime për operacione plastike.

Ajo sot ka vendosur të postuar një video në Instastory ku shfaqet pa asnjë pikë grimi.

Luana ka shkruar posht videos: “Ja serish lekura pa grim pa efekt”

Pa grim krejtësisht natyrale moderatorja e njohur duket tejet bukur.

Related posts

Adriana Lima zgjedh një pamje natyrale teksa rikthehet në tapetin e kuq në Mynih, pasi bëri bujë me paraqitjen në premierën e ‘Hunger Games’

D V

Gani Gërmia, Bucit: Më gënjeshtar, më i pabesë se ti nuk ka

D V

Abbey Clancy sjell fotografi të mrekullueshme para se të shkonte në “British Fashion Awards”

D V