Agjencia Zhurnal.mk.

Luana Vjollca mahnit me linjat trupore në fotografitë me bikini

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

 

Ajo ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, gjersa së fundmi ka ndarë disa atraktive nga pushimet.

Biondja po shijon një udhëtim luksoz, gjersa me fotografitë e radhës ka bërë që të komentohet mjaft shumë.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

Megjithëse shquhet për linjat e bujshme, 30-vjeçarja edhe këtë herë është shfaqur në top-formë.

Në një fotografi para pasqyrës me bikini ngjyrë të gjelbër e syze të zeza, ylli i “Shiko kush luan” vjen e mahnitshme.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

Kjo nuk është hera e parë që Vjollca duket e tillë, teksa këto pushime vijnë pak ditë pas ditëlindjes jubilare.

Ajo edhe këtë vit ka premtuar projekte të reja si në aspektin profesional në rolin e moderatores, e po ashtu edhe në muzikë. /Telegrafi/

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

Related posts

Pas debateve dhe refuzimit për darkë romantike, DJ PM dhe Sarah Berisha shkëmbejnë puthje në buzë

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

Adele ‘snubon Met Gala për të marrë një hamburger’ – dhe vështirë se dikush e njeh atë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More