Agjencia Zhurnal.mk.

Luana ndan pamje nga linja e çantave dhe kapelave “Female Power”

Luana vjollca ka tash e disa kohë që ka punuar drejt projektit të ri.

 

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është një ndër më të kërkuarat të publikut, shkruan lajmi.net.

Moderatorja dhe këngëtarja e dashur është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe grumbullon 2 milionë ndjekës.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe me rroba të pakta ku vëmendjen e morën linjat trupore të Luanës, e cila ishte veshur me ngjyrë kremi.

Luana po sjell linjën e çantave dhe kapelave me disa tema të ndryshme në treg, ajo që sot lansoi vjen me titull “Female Power”.

Related posts

“Pse nuk u fejuam ne?”, Fifi pyet troç Granitin

D V

Besi dhe Xhensila kujtojnë përvjetorin e martesës me foton e ëmbël nga plazhi

D V

Victoria Beckham është dëshmi se dizajni me lule është zgjedhja perfekte edhe për vjeshtën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More