Agjencia Zhurnal.mk.

LSDM në Kongres vendosi që Pendarovski të jetë kandidat për president

Shkup, 3 mars – Stevo Pendarovski do të jetë kandidati i LSDM-së dhe Koalicionit për president të Maqedonisë së Veriut.

Këtë vendim e solli Kongresi i LSDM-së, i cili është mbajtur sot në Shkup.

Kujtojmë se Pendarovski do të garojë për mandatin e dytë.

Related posts

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

Redaksia

Kovaçevski: Gabuam me disa parti shqiptare

Redaksia

Toshkovski garanton proces të rregullt zgjedhor

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky