Agjencia Zhurnal.mk.

LSDM: Mickoski qëndron prapa bllokadave të autobusëve, po i hakmerret Arsovskës

Shkup, 5 dhjetor – Hristijan Mickoski është ai që qëndron prapa bllokadave të transportuesve privatë. Kështu akuzojnë sot nga Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë, duke thënë se kjo është si shenjë hakmarje ndaj Danella Arsovskës pasi ajo e kapi me duar në mjaltë kreun e VMRO-së, transmeton Zhurnal.

“Personalisht Mickoski paralajmëronte 100 autobusë për qytetin e Shkupit në emër të Arsovskës. Sot nuk janë as autobusët e as fabrika që e paralajmëronte Mickoski. Dëmin nga krejt kjo e paguajnë qytetarët të cilët sot u zgjuan me qytetin e bllokuar dhe pa transport publik. Mickoski dhe VMRO-DPMNE po shkaktojnë katastrofë në Shkup”, thonë nga LSDM./Zhurnal.mk

Related posts

Klaksvik favorit në letër përballë Ballkanit

Redaksia

Kriza ekonomike thellon varfërinë në vend

Xh M

Sulmohen tre shtetas amerikan në Shkup

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More