Agjencia Zhurnal.mk.

LSDM: Mickoski është kundër sukseseve të shtetit, kundër interesave të qytetarëve

Shkup, 4 dhjetor – Nëpërmjet një njoftimi të LSDM-së thuhet se Mickoski mbetet i bllokuar në regjim e vjetër dhe shtetin dëshiron ta kthejë në izolim dhe ndarje.

 

“Askush nga ai nuk pret ndryshe. Ai nuk din dhe nuk dëshiron të punojë për interesat e qytetarëve. Politikani pa qëndrim Mickoski dhe VMRO-DPMNE-ja e tij gjithkund lobojnë të mos nisim bisedimet për anëtarësim në BE”, thonë nga kjo parti.

Sipas tyre, Mickoski din vetëm të bllokojë dhe të kundërshtojë sukseset e shtit në kundërshtim me interesat e qytetarëve.

Related posts

Alternativa nesër në këshillin qendror do të vendosë nëse do të bëhet pjesë e Qeverisë

D V

Kryetari i komunës së Haraçinës takon ministrin Nuredini dhe zv ministrin Bushi

D V

Maqedoni: Mbi 120 milionë euro për pagesat online

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More