Agjencia Zhurnal.mk.

LSDM e para ka dorëzuar në KSHZ listën për deputetë

Shkup, 2 prill – Koalicioni i udhëhequr nga LSDM e para ka dorëzuar listat e deputetëve deri tek KSHZ për zgjedhjet parlamentare që do të zhvillohen me 8 maj.

Siç njoftojnë nga KSHZ, është dorëzuar lista e deputetëve për gjashtë njësitë zgjedhore.

Afati për dorëzimin e listave për deputet skadon sot në mesnatë, ndërsa sot poashtu KSHZ pret ta mbyll edhe Listën Zgjedhore për zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare.

Related posts

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

Redaksia

Kovaçevski: Gabuam me disa parti shqiptare

Redaksia

Toshkovski garanton proces të rregullt zgjedhor

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky