Agjencia Zhurnal.mk.

LSDM: Danella Arsovska gjithashtu ka edhe letërnjoftim bullgar

Shkup, 27 tetor – Sllavjanka Petrovska nga LSDM-ja në konferencën e sotme për shtyp ka publikuar letërnjoftimin e Daniella Arsovskës, të lëshuar nga autoritetet bullgare.

 

“Tashmë kemi njoftuar se në vitin 2011 Arsovska ka marrë nënshtetësinë bullgare, për të cilën ekziston dokument, gjegjësisht vërtetim. Sot po publikojmë një tjetër dokument para opinionit, kjo qytetarë të respektuar është letërnjoftimi i Arsovskës që është lëshuar nga autoritetet bullgare. Shtetësia bullgare, letërnjoftimi bullgar i Arsovskës. Me numër, me datëlindje, nënshkrim, me adresë në qytetin e Petriç, e cila meqë ra fjala është ende e vlefshme. Ky letërnjoftim i Arsovskës është lëshuar më 5 maj 2017″, tha mes tjerash Arsovska.

Related posts

Hoxha: Qeveria i dha dritë jeshile Propozim-ligjit për policinë

D V

Analizë/ Boris Georgievski rrugën për në Straçincë e di vetëm për zgjedhje ndërsa fshati nuk ka as ujë të pijshëm

N E

Filipçe dhe Hasani nuk janë fajtorët thotë Zaev! Do të shkarkohen vetëm drejtorët e Spitalit të Tetovës Florin Besimi dhe Artan Etemi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More