Agjencia Zhurnal.mk.

Lorik Cana fshin shtëpinë cep më cep dhe komenti i gruas së tij do ju bëjë të qeshni me të madhe

Do e donit të kishit një partner që bën gjithçka, madje edhe punët më të vështira të shtëpisë? Me siguri të gjitha gratë do i përgjigjeshin me “PO” të madhe kësaj pyetjeje. Mes disa grave që e kanë këtë fat, është edhe partnerja e Lorik Canës. Ditën e sotme Monica ka ndarë në Instagram një video, në të cilën Loriku shfaqet duke fshirë shtëpinë me një fshesë me korent. Ai tregohet shumë i kujdesshëm, duke e fshirë shtëpinë në çdo cep dhe duket shumë i përqëndruar në punën e tij.

 

“Kërkioj punë, i bëj të gjitha punët, si pastrues dhe shofer”, shkruan me shaka Monica përkrah videos.


Kujtojmë se Loriku dhe Monica janë bashkë që prej vitit 2011 dhe prej 7 vitesh janë burrë e grua, teksa kanë sjellë në jetë edhe 2 fëmijë, Bojken dhe Enkelejda. I ftuara para disa jvësh në emisioin ‘jashtë oje”, Loriku tregoi se si ka lindur historia e dashurisë mes tij dhe Monica-s. Futbollisti rrëfeu se për herë të parë, ata kishin rastisur së bashku në një restorant dhe ishin parë për 2-3 orë, derisa ai i kishte dhënë numrin e tij nëpërmjet menaxheres së restorantit.

“Momenti i njohjes me bashkëshorten ishte në një restorant, ku ajo ishte ulur përballë meje dhe pothuajse për dy tre orë gjatë darkës, jemi parë dhe pastaj ja kam kaluar numrin tim nëpërmjet menaxheres së restorantit, jemi dëgjuar ndërkohë unë kam ardhur në Shqipëri dhe pasi jam kthyer jemi takuar dhe tani jemi bashkë që 10 vjet”- ka treguar ai.

Related posts

Rita Ora shfaqet elegante në Dubai derisa falendëron për përkrahjen në industrinë e modës

D V

Adrola Dushi paraqitet sensuale me dekoltenë e hapur

D V

Me bikini dhe ulur mbi të dashurin e saj, Erjona ngacmon imagjinatën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More