Agjencia Zhurnal.mk.

Loredana pozon pa pikë grimi në fytyrë

Reperja ndanë postime të shumta për ndjekësit e saj dhe fansat.

 

Loredana Zefi, shihet e angazhuar me projekte muzikore derisa publikon momente gjatë xhirimeve.

Megjithatë, rep-artistja nuk heziton të publikojë foto dhe video se si e kalon ditën.

Ndërkohë, së fundmi ka postuar një imazh pa makijazh e cila ka kohë që nuk ka ndarë në rrjete sociale një të tillë dhe kjo vjen natyrshëm pasi duke qenë e angazhuar me videoklipe është e pamundur ta shohim pa grim.

Sidoqoftë, Lori po duket shumë bukur edhe pa të, teksa ka zbuluar shenjat në fytyrë të cilat i venë në dukje bukurinë natyrale.

Related posts

Flori i “Njerëz dhe fate” tregon fizikun në formë

Xh M

Adriana Matoshi merr vëmendje me stilin e saj të veshjes teksa shfaq belin e hollë

Lea Muslija

Almeda Abazi në zi, humb gjyshin e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More