Agjencia Zhurnal.mk.

Lojtarët shqiptarë u helmuan nga ushqimi në Qipro

Përpara ndeshjes mes AEL Limasol dhe Vllaznisë nga Shkodra ka qarkulluar lajmi në mediat shqiptare se futbollistët e ekipit shkodran janë helmuar nga ushqimi.

 

Problemet ishin shfaqur te disa prej lojtarëve që kanë pasur probleme me stomakun.

Disa prej tyre kishin diarre dhe të vjella, duke qenë të pafuqishëm.

Nuk ishte kjo panorama më e mirë që mund t’i ofrohej Brdariç para ndeshjes, megjithëse nuk zgjodhi që të ankohej por e vazhdoi përballjen për të mbetur ende në lojë rreth kualifikimit.

Related posts

Notat e lojtarëve: Lazio 3-2 Roma, paraqitje solide e Hysajt – minutazh i shkurtër për Muriqin

D V

Vazhdojnë largimet nga Interi, Gabriele Oriali lë pozitën e menaxherit teknik

D V

Suedia mposht Spanjën, kampionët evropian ndalen nga Bullgaria – fitojnë Anglia, Gjermania dhe Belgjika

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More