Agjencia Zhurnal.mk.

Lluni tregon se me cilën këngëtare shqiptare do të donte një bashkëpunim

Rep-artisti Lluni, ishte pjesë e emisionit “Mirage”, këtë të premte.

Reperi zbuloi detaje të reja rreth aspektit profesional.

 

Po ashtu, Lluni tregoi se me cilën këngëtare shqiptare do të donte një bashkëpunim.

Video:

Related posts

Irini Qirjako tregon për herë të parë: ‘Donin të më ‘rrëmbenin’ në Greqi dhe Suedi’!

Xh M

DJ Geek dhe Yll Limani publikojnë këngën e re “Fjalë”

D V

Prishet miqësia mes Noizyt e Megi Pojanit?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More