Agjencia Zhurnal.mk.

Lluni tregon eksperiencën e tij në “Sunny Hill Festival”

Emisioni “Mirage”, edhe këtë të premte erdhi me materiale ekskluzive.

Rep-artisti Lluni ishte njëri nga mysafirët në emision këtë të premte.

 

Lluni ndau detaje nga aspekti profesional.

Ndër tjerash artisti foli edhe për eksperiencën e tij në “Sunny Hill Festival”.

Video:

Related posts

‘Shoqe që mban burrin mes këmbëve’, rrjeti kapet keq me veprimin e Semit dhe Donaldit

D V

Bella Hadid thotë se ndihej si ‘motra e shëmtuar’ në krahasim me Gigin dhe është pishman që bëri një ndërhyrje në hundë në moshën 14-vjeçare

D V

Lewis Hamilton befason me stilin e tij të çuditshëm të veshjes në Itali

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More