Agjencia Zhurnal.mk.

Llapit i largohet një nga talentët premtues, para fillimit të edicionit pranëveror

Klubi i futbollit Llapi ka njoftuar opinionin se ka ndërprerë me marrëveshje të dyanshme bashkëpunimin me sulmuesin e krahut, Adonis Aliu.

Aliu iu bashkua llapjanëve në verën e vitit 2020 nga klubi i 2 Korrikut dhe u paraqit në gjithsejt 17-të paraqitje duke arritur të realizoj dy gola.

Gjatë periudhës së qëndrimit tek fituesit e Kupës së Kosovës, Aliu u përball me një dëmtim duke e mbajtur jashtë fushave të blerta për rreth tetë muaj.

Related posts

Besimi-Hahn: Janë bërë reforma thelbësore në menaxhimin e financave publike në

Z.H

Zgjidhet problemi me ngrohtoren Shkup-Veri, menaxhimin për një vit do ta do ta bëjnë Elektranat e Maqedonisë

Z.H

Kovaçevski: Na duhet opozitë e cila do ta tejkalojë vetveten

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More