Agjencia Zhurnal.mk.

Llapi nuk e ka ndërmend të ndalet, nënshkruan me dy lojtar të tjerë

Skuadra e Llapit duket se po mendon për të ardhmen, pasi nënshkruajti me Shabanin nga Drita, tani radhën për kontratën e parë profesionale e patën dyshja nga akademia e Llapit.

Aulon Shabani dhe Arianit Hasani janë dy lojtarët që i bashkohen ekipës së parë të Llapit nga akademia.

Aulon Shabani është qendërmbrojtës, ndërsa Arianit Hasani aktivizohet si sulmues krahu.

Dy lojtarët kanë nënshkruar kontratë 5 vjeçare me llapjanët, duke i mbajtur në Zahir Pajaziti deri në vitin 2026.

Related posts

Qeveria do të mbajë seancën e 85të

Z.H

England vs Italy: Schools allowing pupils to go in late on Monday after Euros final

Lea Muslija

Ristovski, Janakievski dhe Atanasov të hënën do të japin fjalët përfundimtare për rastin e 27 prillit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More