Agjencia Zhurnal.mk.

Llapi në epërsi pas vazhdimeve të para

Ishte minuta e 101 kur Valmir Veliu realizoi për epërsinë e parë të Llapit në këtë takim.

Kujtojmë se koha e rregullt prej 90 minutave u mbyll pa fitues 1-1.

Otto John realizoi për vendasit, derisa Festim Alidema barazoi gjithçka për mysafirët.

/Gazeta Olle/

Related posts

Arsovska: Këtë vit bora nuk do të na befasojë

D V

Ganiu: “Ukshin Hoti” emër historik në mes të çarshisë së vjetër të Shkupit, ëndrrat po i bëjmë realitet

Z.H

Konfirmohet përzgjedhja e IRD Enzhenering për mbikqyrje të autostradave që do të ndërtohen nga Behtel dhe Enka

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More