Agjencia Zhurnal.mk.

Llapi me kushte fantastike për edicionin e ri – ja si duket stadiumi “Zahir Pajaziti” në fazën finale para mbjelljes së barit natyral

Punët për ndërrimin e barit artificial me atë natyral kanë filluar prej muajsh në stadiumin e Llapit, ku është punuar intensivisht në disa faza, shkruan Gazeta Olle.

Ndërsa tani, siç njofton faqja zyrtare e Llapit, kanë arritur në fazën finale para mbjelljes së barit natyral.

Kështu duket fusha para fazës finale.

Përveç punës me stadiumin, bardhekaltrit kanë punuar shumë edhe në prurjen e futbollistëve, ku së fundmi skuadrës së Batatinës iu bashkua edhe Festim Alidema, i rikthyer në Llap.

Padyshim se skuadra llapjane do të ketë kushte optimale për edicionin e ri për ndeshjet të cilat i zhvillon në shtëpi. /Gazeta Olle/

Related posts

Rrugët e Drugovës të shkatërruara! Që në 2020-tën kryetari Dehari premtoi se do të shtrohen

Redaksia

Tupançevski: Kemi plan si t’i zëvendësojmë gjykatësit dhe prokurorët që pensionohen

Z.H

Ministrja Petrovska sot takon përfaqësues të Akademisë gjermane për politikë të sigurisë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More