Agjencia Zhurnal.mk.

Llapi konfirmon fazën përgatitore në Turqi

Llapi ???? ?ë?ë ??? ?ë????????? ?ë? ????ë? ? ?????? ?ë ??????????? ?? ?’? ???????? ?ë ??????? ?ë ??????ë.

Skuadra e Tahir Batatinës stërvitjet do t’i fillojë më 5 janar në Podujevë, ku aty do të jetë deri më 20 janar.

Më 21 janar Llapi do të zhvendoset në Antalia.

Kushtet e favorshme për punë, komplekset stërvitore, kushtet klimatike dhe ndeshjet më kundërshtarë cilësor kanë bërë që Llapi fazën e dimrit ta kryej në Turqi.

Klubi ka njoftuar që për ndeshjet që do të zhvillohen atje, do t’i njoftojë tifozë me kohë. /Gazeta Olle/

Related posts

MPB: Janë sanksionuar 92 motoçiklistë, 47 për shkak se nuk kanë përdorur kaskë

N E

Petkov: Me Maqedoninë kemi mundësi të bëjmë diçka që s’është bërë 30 vjet

D V

Koalicioni margjinat: KPDM duhet t’i mbrojë të drejtat e qytetarëve të margjinalizuar

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More