Agjencia Zhurnal.mk.

Llapi barazon me Ferizajn në ndeshjen që prodhoi katër gola

Pas 90 minutave, rezultati ishte i barabartë 2-2.

Mysafirët realizuan dy gola në pjesën e parë me anë të Ramadanit e Shabanit nga penalltia, kurse golin e parë në ndeshje për Llapin e realizoi sulmuesi Alban Shillova me kokë pas harkimit të Arbnor Ramadanit (31′).
Pjesën e dytë me dominim e nisin futbollistët llapjanë të cilët përpos golit shpërdoruan edhe disa mundësi tjera.
Golin e dytë dhe të fundit në ndeshje e realizoi sulmuesi i krahut të djathtë Dren Ahmeti me një goditje të saktë pas asistimit të Francisco Riveras.
/Gazeta Olle/

Related posts

Përsëri fillon aplikimi për racion të subvencionuar për studentë

Z.H

Lirman: Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria duhet të fillojnë negociatat me BE-në

Z.H

Aksident në Tetovë, përfshihen tre makina

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More