Agjencia Zhurnal.mk.

Llapi afër marrëveshjes me mbrojtësin e njohur

Gazeta “Sheshi” raporton se se mbrojtësi, është fare pranë marrëveshjes me ekipin nga Podujeva.

Futbollisti 21 vjeçar ka qenë pjesë e historisë së Arbërisë në Superligë, ai ka pasur gjithësej 34 paraqitje dhe ka asistuar në gjashtë gola.

Afrimi i tij te Llapi, do të jetë një prurje cilësore që mund t’i ndihmoj ekipit llapjan në repartin e mbrojtjes.

Related posts

MPB furnizohet me 40 dregerë të rinjë

Z.H

Regjistrohen 617 raste të reja, ndërsa vdesin 32 persona si pasojë e Kovid-19

D V

Prokuroria kontrollon vendin në Gjevgjeli ku një emigrant kontrabandues është vrarë nga një tjetër emigrant

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More