Agjencia Zhurnal.mk.

Liverpool të gatshëm të shkojnë pas Brozovic

Ekipi i Anglisë, Liverpool janë gati të shkojnë pas Marcelo Brozovic.

Sipas ‘Fichajes’, Liverpool është duke përgatitur një ofertë lojtarin e Interit, Marcelo Brozovic.

 

‘Reds’ janë të etur të nënshkruajnë me një mesfushor, andaj kërkojnë shërbimet e kroatit.

Brozovic ka kontratë me Interin deri në vitin 2026 dhe ka një klauzolë largimi prej 40 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse do ndryshojë ambient, apo do vazhdojë në ‘Guiseppe Meazza’.

Related posts

Chelsea kampion i botës për klube, mposht Palmeirasin në finale

D V

Pedro futet në histori të derbit, ka shënuar gola me të dyja skuadrat

D V

Neuer mungon në stërvitjet e Bayern, ka probleme për gjermanin

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More