Agjencia Zhurnal.mk.

LIVE: Zoran Zaevi dhe Ali Ahmeti arrijnë Tetovë (VIDEO)

Tetovë, 8 shtator – Zoran Zaevi dhe Ali Ahmeti sëbashku me Venko Filipce dhe Artan Grubin arrijnë në Tetovë.

 

Pamje LIVE:

Live nga Spitali i Tetovës

Posted by TetovaSot on Wednesday, September 8, 2021

Related posts

Saiti: Vazhdojmë të ndërtojmë sistemin tonë vullnetar për të qenë të gatshëm në çdo kohë

Z H

Kryetari i Gjykatës Evropiane, Robert Spano vjen në Shkup

Z H

Maqedoni, numri i vdekjeve nga Covid-19 mbetet i lartë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More