Agjencia Zhurnal.mk.

LIVE Kupa e Kosovës: Përfundojnë të gjitha ndeshjet, mësoni cilat skuadra kualifikohen për 1/16 në Kupën e Kosovës

Mesjava është e rezervuar për ndeshjet e Kupës së Kosovës në kuadër të 1/16 të finales.

Sot në program janë gjithsejt 11 ndeshje shumë interesante të cilat fillojnë nga ora 12:30/

Në Brestovik të Pejës do përballen mes vete rivalët e vjetër, Besa dhe Prishtina. Interesant pritet të jetë edhe dueli mes skuadrës prizrenase A&N dhe Gjilani.

LIVE:

FT Ramiz Sadiku 2–1 Vushtrria

Feronikeli 0–0 Fushë Kosova (Kualifikohet me penalltj)

FT A&N 0–1 Gjilani

FT Drenica 3–1 Vllaznia Pozheranit

FT Besa 0–4 Prishtina

FT Malisheva 1–0 Istogu

FT Ulpiana 3–0 Vëllaznimi

FT Rahoveci 1–3 Ballkani

Trepça ’89 2–2 2 Korriku  (Kualifikohet me penallti)

FT Llapi 2–1 Kika

FT Prizreni 1–5 Onix

Related posts

Kostadinovska Stojçevska: Në fokus kultura dhe të rinjtë si dhe përforcimi i tyre në krijimin e projekteve europiane

Xh M

Zaev të martën do të kërkojë t’i vërtetohet dorëheqja nga LSDM

D V

Fillon skriningu për Kovid në shkollat fillore, rekomandimet për trajtim në ueb faqen e MSH-së

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More