Agjencia Zhurnal.mk.

Lirohet dizeli

Nga sonte në mesnatë çmimi i naftës do të ulet për dy denarë ndërsa vaji ekstra i lehtë për amvisëri për 2,5 denarë, informon Zhurnal.

 

Ndërkohë çmimi i benzinës nuk ndryshon dhe do të vazhdon të shitet:

BS 95 = 84.5 DEN
BS 98 = 87 DEN

DIZELI = 90 DEN

Related posts

Kina dhe Gjermania, protagoniste të rimëkëmbjes globale

Redaksia

SPA mbështetë protestën e KSL-së për harmonizimin e pagave

Z.H

Janevski: 400 milionë dollarë dhe mbi 2,6 milionë akomodime

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More