Agjencia Zhurnal.mk.

Lirohet benzina BS 98

Shkup, 18 nëntor – Nga sonte në mesnatë, do të lirohet vetëm benzina BS 98 dhe atë për dy denarë, informon Zhurnal.

 

Benzina BS 95 dhe Dizeli nuk ndryshojnë

BS 98 nga sonte në mesnatë do të kushtojë 92 denarë për litër./Zhurnal.mk

Related posts

Përmes Bankës Zhvillimore do të plasohen 18 milionë euro ndaj kompanive vendore

Z.H

Aliti: Nuk ka kapital rus në shoqatat në shtëpitë e brokerimit

Z.H

Të rritet numri i kuponëve dhe masa të tjera, kuponë turistike për 2000 familje

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More