Agjencia Zhurnal.mk.

Lipjan, burri raporton se i është zhdukur gruaja

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është zhdukur në Lipjan.

 

Rastin në Polici e ka raportuar bashkëshorti i saj.

“Lipjan 03.11.2021 – 06:50. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim.

Related posts

Vritet aksidentalisht një 13 vjeçar në Shqipëri

D V

Policia raporton për dy vdekje të dyshimta

D V

U fut për t’u larë, mbytet një pushues në plazhin e Golemit

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More