Agjencia Zhurnal.mk.

Liga e Parë vjen sot me katër ndeshje, përballja kryesore në Fushë Kosovë

Liga e Parë në futbollin kosovar vazhdon javën e 13-të edhe sot (e shtunë) me katër ndeshje.

Në Grupin A do të zhvillohen plot tre ndeshje, njëra nga ndeshjet kryesore pritet të jetë në mes Istogut dhe Drenasit.

Në të njëjtin grup do të luajnë edhe Rahoveci me A&N dhe Trepça – Besa.

Ndërkohë në Grupin B zhvillohet vetëm një takim në mes Fushë Kosovës dhe Ramiz Sadikut.

Këto takime do të luhen nga ora 13:00.

Related posts

EDITORIAL / Si do ta kalojnë dimrin shkollat me krizën energjetike!

Redaksia

Vendi nuk i plotëson kërkesat e saj për grurë

Xh M

Lührmann paralajmëron rikthim të procesit të Berlinit: Dëshiroj të arrijmë dy punë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More