Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundojnë ndeshjet në Ligën e Parë me këto rezultate

Skuadra lidere e Grupit A, Vëllaznimi, e priti skuadrën e dytë në renditje, Trepçën ’89, ku takimi u mbyll pa gola 0-0, shkruan Gazeta Olle.

Onix – Liria është ndeshja tjetër që u zhvillua sot në kuadër të Grupit A. Vendasit shënuan fitore 2-1 pas një përmbysje të rezultatit.

Kurse, në Grupin B u zhvillua ndeshja në mes Vitisë dhe Ferizajt. Mysafirët arritën t’i rrëmbejnë pikët e plota pas fitores prej 0-2.

 


Rezultatet  

GRUPI A

VËLLAZNIMI 0 – 0 TREPÇA ’89

ONIX 2 – 1 LIRIA

GRUPI B

VITIA 0 – 2 FERIZAJ


/Gazeta Olle/ 

 

Related posts

Hekurudhat me borxh prej 1.3 milionë euro ndaj kompanive energjetike

Xh M

Nga e marta fillon pagesa e pensioneve të dhjetorit

Z.H

Hoxha: Me rëndësi është që të kemi tregje për produkte bujqësore sipas standardeve të BE-së

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More