Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundojnë ndeshjet e Ligës së Parë, fitoret i takojnë mysafirëve!

Sot u zhvilluan tri ndeshje, ku të gjitha fitoret i takuan mysafirëve dhe atë me rezultat të njejtë, 0-1, shkruan Gazeta Olle.

Derbi u zhvillua në Prishtinë, ku u takuan dy skuadrat e qytetit, 2 Korriku dhe Ramiz Sadiku.

Mysafirët shënuan fitore të rëndësishme në luftën për vendin e parë në Grupin B.


Rezultatet e plota: 

Grupi A

DRENASI 0 – 1 A&N

Grupi B

2 KORRIKU 0 – 1 RAMIZ SADIKU

VITIA 0 – 1 VUSHTRRIA


/Gazeta Olle/

Related posts

Bislimovski: Nga mesnata dizeli do të lirohet për dy denarë

Xh M

Trençevska: Sektori qytetar është partneri ynë në avancimin e shërbimeve sociale

Z.H

Sindikata e Qendrës Klinike: Drejtorët dhe ministri nuk mund të ndërpresin marrëveshjen me punonjësit shëndetësor

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More