Agjencia Zhurnal.mk.

Përfundojnë ndeshjet Onix – A&N dhe Arbëria – Ferizaj

Në Grupin A u takuan Onix dhe A&N, ndeshje e cila u mbyll me rezultat 0-1, shkruan Gazeta Olle.

Mysafirët morën fitoren me një gol të shënuar në minutën e 90-të të ndeshjes nga Pozhegu.

Në Grupin B u takuan Arbëria dhe Ferizaj.

Ndeshja u mbyll me fitore të vendasve, 1-0, ku edhe këtu goli erdhi në sekondat e fundit të përballjes.


Rezultatet LIVE 

Grupi A

ONIX 0 – 1 A&N

Grupi B

ARBËRIA 1 – 0 FERIZAJ


/Gazeta Olle/

Related posts

As sot asnjë gjurmë për Martinin, i zhdukur në plazhet e Halkidikit

Xh M

Hyrja e ASH në Qeveri, Mexhiti: Koalicion i interesave, por jo i integrimeve

Redaksia

Zaev fton liderët e partive politike në pushtet për të formuar Qeverinë e re

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More